Güncel

CUMALİ DURMUŞ’ A BİR TEPKİ DE BAHÇECİK HALKINDAN

Cumali Durmuş’un geçtiğimiz günlerde yaptığı “Bahçecik’te silahlı kamp var” iddialarına Bahçecik Kültür Derneği düzenlediği açıklama ile cevap verdi.

12 Ocak 2018 Saat: 13:23
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 4.577 kez okunmuştur

Kocaeli, Bahçecik, Başiskele, Başiskele haber, Cumali Durmuş, silahlı kamp var iddası, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin, Lastik İş Genel Sekreteri, DİSK Uluslararası temsilcisi Alaattin
CUMALİ DURMUŞ’ A BİR TEPKİ DE BAHÇECİK HALKINDAN

CUMALİ DURMUŞ’A BİR TEPKİ DE BAHÇECİK HALKINDAN

“Politika malzemesi yapmayın”
Cumali Durmuş’un geçtiğimiz günlerde yaptığı “Bahçecik’te silahlı kamp var” iddialarına Bahçecik’li vatandaşlar düzenledikleri açıklama ile tepki gösterdiler. Cuma Namazı çıkışı Bahçecik Kültür ve Dayanışma Derneği ve Başkanı Yüksel Bayhan tarafından Bahçecikli vatandaşlarla düzenlenen açıklamaya ayrıca Bahçecik’ten yetişmiş olan Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin, Lastik İş Genel Sekreteri ve DİSK Uluslararası temsilcisi Alaattin Sarı, KOÜ Öğretim üyesi Ayhan Orhan, Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, Gölcük Şoförler Odası Başkanı Nizamettin Meteer, Bahçecik Çağdaş Sanatçılar Derneği Başkanı Orhan Özçalık, muhtarlar ve Cuma namazı çıkışı vatandaşlar katıldı.

SİYASETÇİLERİ ÇIKARDIK VE AĞIRLADIK
Bahçecik Kültür ve Dayanışma Derneği adına açıklamayı gerçekleştiren dernek başkanı Yüksel Bayhan şu ifadelere yer verdi, “Tarihi 1600'lü yıllara dayanan, ticari ipek yolu üzerinde bulunan Bahçecik; bu dönemlerde ekonomi ve ticari merkezi olmuştur. Kurtuluş savaşı döneminde işgal kuvvetlerini durdurmak amacı ile Kuvayı milliye tarafında yer alıp Servetiye Cephesini kurmuştur. Eğer Bundan bahsediliyorsa bu doğrudur. Cumhuriyet döneminde bölgenin Bucak merkezliğini yapmış, sayısız siyasetçi ve devlet adamını çıkarmış ağırlamıştır. 
TURİZME DESTEK VEREN BİR YERİZ 
Ülkemizin Darbelerle Kaoslarla yangın yerine çevirdiği dönemlerde bile; Bahçecik’liler Devletin ve milletinin yanında durmuş ve durmaya da devam edecektir. Bugün ülkemizin en güzide kurumlarında yöneticilik, idarecilik, milletvekilliği yapmış ve yapmakta olan birçok bürokrat ve iş adamına ev sahibi konumundadır. Samanlı dağları zirvesinden, İzmit körfezinin kıyılarına kadar uzanan coğrafyada çok çeşitli kültürleri içinde barındırmaktadır. Deniz, dağ ve doğa turizmi alanında, iç ve dış turizme hizmet veren Bahçeciğin; Bu tarz politik malzemeler ile anılmasını kabul etmiyor ve reddediyoruz! Siz saygıdeğer basın mensupları aracılığı ile tüm kamuoyuna duyuruyoruz”

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Son Dakika, Kocaeli Haber, gazete, haber, gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız