Sağlık

DSP İL YÖNETİMİNİN ZİYARETİNİ ÖNEMSİYORUZ

DSP İl ve İlçe ’den Türk Sağlık Sen’e Hayırlı Olsun Ziyareti.

30 Kasım 2017 Saat: 16:38
DSP İl Yönetiminin Ziyaretini Önemsiyoruz, DSP İl ve İlçeden Türk Sağlık Sene Hayırlı Olsun Ziyareti, Halim Dedeoğlu, Hülya Yıldırım, Ömer Çeker, Türk Sağlık-Sen, Emek Mücadelesi, Kocaeli Haber, Kocae
DSP İL YÖNETİMİNİN ZİYARETİNİ ÖNEMSİYORUZ

DSP İl Yönetiminin Ziyaretini Önemsiyoruz

Demokratik Sol Parti “DSP” Kocaeli İl Başkanı ve İzmit İlçe Başkanı Türk Sağlık Sen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Haklı Mücadelelerinde DSP Olarak Yanlarındayız.
Demokratik Sol Parti (DSP) Kocaeli İl Başkanı Halim Dedeoğlu yönetimi ve İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım Cumartesi günü 6. Olağan kongresini gerçekleştiren Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker’i Şubede ziyaret ederek Şube Başkanı Ömer Çekeri tebrik etti. Ziyarette konuşan İl Başkanı Dedeoğlu; Kongrede tekrar seçimi kazanan Türk Sağlık Sen Şube Başkanı ve yönetimini tebrik ederim. Diyen Dedeoğlu; Ömer Çeker ve yönetiminin emek adına vermiş oldukları mücadeleyi takdir ediyor ve takip ediyoruz. Sağlık çalışanları ve üyeleri adına yapmış oldukları haklı mücadelelerinde DSP olarak yanlarındayız. Başkanın şahsında yönetime seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Dedi.

DSP Emek Mücadelesinde Hep Ön Saflarda Olmuştur.

İl Başkanı Dedeoğlu’ndan sonra sözü alan Şube Başkanı Ömer Çeker; 2000 yılında DSP’nin Hükümet Ortağı olduğunda 4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikalar Kanunun Kamu Çalışanlarına hediye eden Hükümette Sayın Ecevit Başbakandı. Emek mücadelesinde emeğin karşılığını verme noktasında hassas olan bir partinin yöneticilerinin sendikamızı ziyaret ederek yeni yönetimi tebrik etmelerini önemsiyoruz. DSP emek mücadelesinde hep ön saflarda olmuştur. Bundan sonraki süreç de çalışmalarımıza gerekli desteği vereceklerine inanıyorum. Diyen Şube Başkanı Çeker; Dedi. DSP Kocaeli İl Başkanı Dedeoğlu’na heyetine ve İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım’a ziyaretleri için teşekkür etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Son Dakika, Kocaeli Haber, gazete, haber, gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız