Güncel

İSMAİL KAHRAMAN; HÜNKÂR ÇAYIRI RANTÇILARIN HEDEF TAHTASINDA…

Devri-i Alem Belgesel Program Yapımcısı, İKTAV başkanı, Gazeteci İsmail Kahraman, Hasan Uzunhasanoğlu Başkanlığındaki Akça Koca Platformu üyelerine, Hünkar Çayırı rantçıların hedef tahtasında dedi.

8 Ocak 2018 Saat: 09:35
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.004 kez okunmuştur

Kocaeli, Gebze haber, Gebze, İsmail Kahraman, Hünkar Çayırı rantçıların hedefinde, değerlerimize sahip çıkalım
İSMAİL KAHRAMAN; HÜNKÂR ÇAYIRI RANTÇILARIN HEDEF TAHTASINDA…

Emex Otelde gerçekleşen toplantıda konuşan Avrasya Gazeteciler Derneği Genel Başkanı – D. Gazeteciler Federasyonu Başkan Yardımcısı da olan İsmail Kahraman; “Yüzlerce çok Uluslu sanayi kuruluşunun faaliyet gösterdiği Gebze’de, Osman Hamdi Müzesi, Eskihisar Kalesi, Fatih Otağı, Anibal Tepe, Çoban Mustafa Paşa Külliyesi ve Ballıkayalar tabiat parkı gibi tarih ve kültür turizminde çok önemli marka değerleri var.
HÜNKAR ÇAYIRI
Hünkar Çayırı; Fatih gibi dünyaca tanınan, İstanbul ve Pontus İmparatorluklarını yıkıp, Orta Çağ’ı kapatıp, yeni Çağ açan dünya çapında bir sultanın 3 Mayıs 1481 tarihinde 300.000 kişilik ordusuyla sefere çıktığı esnada vefat ettiği yer. Burası, maalesef Rantçıların hedef tahtası. Gebze Hünkar Çayırı üzerinde büyük oyunlar oynandığını, buranın bir oldu bittiyle birilerine satılmaya çalışıldığını defalarca yazıp gündeme getiren bir Gazeteci ve belgeselci olarak her fırsatta Hünkar Çayırı’nın önemini ilgili ve yetkiliklere anlatmaya çalışıyorum.
DEĞERLERİMİZİN KIYMETİNİ BİLELİM

Gebze gerçekten her bakımdan önemli bir yer. Öncelikle işi, evi, Gebze’de olan, Gebze’de ki sanayi kuruluşlarından Milyonlar kazanan sanayiciler, Gebze Bölgesi’nin oylarıyla makam ve mevki sahibi olanlar Gebze’nin kıymet ve değerini, bilmeliler. Hünkar Çayırı ile ilgilenmezsek rantçılara kurban gidecektir.“ dedi.

  

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Son Dakika, Kocaeli Haber, gazete, haber, gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız