Sağlık

İZMİT BELEDİYESİ, VATANDAŞ ZEHİRLENİYOR

Serdar Mahallesi Karaca Sokak’ta vatandaşa Zehirli Tırtıl Tehdidi

2 Mayıs 2017 Saat: 11:25
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.191 kez okunmuştur

zehirli tırtıl, Serdar mahallesi, karaca sokak, İzmit Belediyesi, çam ağacında,
İZMİT BELEDİYESİ, VATANDAŞ ZEHİRLENİYOR

Serdar Mahallesi Karaca Sokak’ta vatandaşa Zehirli Tırtıl Tehdidi
Vatandaşların İzmit Belediyesi’ne zehirli tırtıl ile ilgili yapmış olduğu müracaatlar karşısında Belediyeden ilgilenen olmamış ve Karaca Sokak kendi kaderine terk edilmiş. İzmit Belediyesi ve Başkanı referandum hezimeti sonrası hala kendine gelememiş olmasından olsa gerek bu ilgi ve alakasızlık.

İZMİT BELEDİYESİ, VATANDAŞ ZEHİRLENİYOR

Bak Sayın Doğan Vatandaş Bana şikâyetini nasıl arz ediyor. “İzmit serdar mahallesi karaca sokakta bulunan eski su deposu arazisindeki yaslı çam ağaçlarında üreme yapan zehirli Tırtıllar hem bana hem o muhitte yaşayan çoğu insanın zehirlenmesine yol açıyor. İzmit belediyesine yapılan müracaatlardan hiçbir sonuç alınamadığından sizin gazetenize böyle bir haber vermek durumunda kaldım. Zehirli tırtıllar o yaşlı çam ağaçlarında her ilkbahar döneminde üremeye başlıyor ve yılsonuna kadar her sene bu zehirlenmelere maruz kalıyoruz. Ya o ağaçlar bir an evvel kesilmeli veya bu alanın ilaçlanmasını hem ben hem o zehirlenmelere maruz kalanlar adına sizden bu konuda haber yaparak yardımcı olmanızı rica ediyorum.”
İzmit Belediyesi yetkililerinden konu ile ilgili olarak gerekli duyarlılığı ve hassasiyeti göstermesini halk adına ve bize de müracaat eden vatandaş adına rica ediyoruz. Bu konunun takipçisi olacağımızı da beyan ediyoruz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Son Dakika, Kocaeli Haber, gazete, haber, gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız