Sektörel

KOCAELİ EMLAKÇILAR ODASI-GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞINA GİTTİ

Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkci, Kocaeli Emlakçılar Odası başkanı Ahmet Pekin ve TEMFED üyelerini kabul etti.

19 Aralık 2017 Saat: 11:44
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.811 kez okunmuştur

Kocaeli, Gümrük, Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Kocaeli Emlakçılar Odası başkanı Ahmet Pekin, TEMFED, Taşınmaz Ticaret, Emlak müşavirliği, misafirperverlik, İzmit pişmaniyesi
KOCAELİ EMLAKÇILAR ODASI-GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞINA GİTTİ

Kocaeli Emlakçılar Odası Gümrük ve Ticaret Bakanlığına gitti.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkci, Kocaeli Emlakçılar Odası başkanı Ahmet Pekin ve TEMFED üyelerini kabul etti. Bakanlıkta yapılan toplantıda Taşınmaz Ticareti ile ilgili yönetmelik üzerine bir çalışma yapıldı. Emlak müşavirliği kanunu çalışmaları ve gelinen aşama gözden geçirildi. Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin bakan Bülent Tüfenkci’ye İzmit Pişmaniyesi ile birlikte bir de ekmek götürerek, kayıt dışı çalışanlarla artık ekmeğimizi paylaşmak istemiyoruz dedi. Bakan Tüfenkçi ise, çalışmaların sonuna gelindiğini söyleyerek biraz daha sabırlı olunması gerektiğini dile getirdi. Ahmet Pekin Son olarak; ‘’Bakanımıza misafirperverliğinden dolayı tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz. ’dedi.
  
 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Son Dakika, Kocaeli Haber, gazete, haber, gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız