Türk Ocakları

MAVAL OKUYAN ABD’NİN EMELLERİ BOZULACAK

Türk Ocakları Kocaeli Şubesi Basın Açıklaması.

13 Şubat 2018 Saat: 09:14
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 2.872 kez okunmuştur

Türk Ocakları, Abd, Yücel Alpay Demir, Şehit, Türk Silahlı Kuvvetleri, Kocaeli Haber,
MAVAL OKUYAN ABD’NİN EMELLERİ BOZULACAK

Türk Ocakları Kocaeli Şubesi Basın Açıklaması.
Maval Okuyan ABD’nin Emelleri Bozulacak
YÜCE TÜRK MİLLETİ
Özellikle son 20 yılda küresel terör bahanesiyle Aziz Türk Milletini ve Devletimizi hedef alan, bugün bize sivil hassasiyet mavalı okuyan “sözde insan hakları savunucusu” bölücü terör örgütlerinin finansörü-koordinatörü! Amerika Birleşik Devletleri ve ava nelerinin , Afganistan, Irak, Suriye ve Filistin başta olmak üzere İslam coğrafyasının pek çok yerinde milyonlarca Müslüman sivilin kadın çocuk demeden kanını döktüğü, yerlerinden yurdundan ettiği; canına, namusuna, emeğine ve organlarına varıncaya kadar sömürdüğü dünya kamuoyunca aşikardır.
AMAÇLARI TÜRK VE MÜSLÜMAN NÜFUSU AZALTMAK, ZENGİNLİKLERİMİZİ KULLANMAK
Esas hedefleri siyonist emelleri doğrultusunda 1814'ten günümüze Şark Meselesi adıyla sahneye koydukları oyun çerçevesinde İSLAM Dinini Hicaz'da bölgesel bir din haline getirmek, artan Türk ve Müslüman nüfusunu azaltmak ve bu coğrafyadaki yer altı ve yer üstü zenginlikleri kullanmak olan bu alçak ve hain plan yeni dünya düzeni adıyla devam etmektedir.
ANCAK! BİLİNMELİDİR Kİ...
Mevcudiyetimizin ve istikbalimizin yegâne temellerini tamamen ortadan kaldırmayı hedefleyen bu oyun ve kurulan yeni tuzaklar Aziz Türk Milleti tarafından, dün Çanakkale'de, Sakarya'da, Dumlupınar'da, 15 Temmuz’ da nasıl bozulduysa yine bozulacaktır.
MİSAK-I MİLLİ SINIRLARININ GÜVENLİĞİ YENİDEN TESİS EDİLECEKTİR.
Fırat Kalkanıyla başlayıp, Afrin ile devam eden Zeytindalı harekatımız özellikle Batı ve onların terör uzantılarının bölgemiz, sınırlarımız ve ülkemiz üzerinde ki hain emelleri tamamen yok edilip, Münbiç'ten Rakka'ya ve İnşallah Musul ve Kerkük'e kadar uzanacak, terörden temizlenen topraklar göçebe konumunda ki gerçek sahiplerine teslim edilerek Misak-ı Milli sınırlarının güvenliği yeniden tesis edilecektir.
ŞEHİTLERİMİZ GÜZEL AHLAKIN EN AÇIK İSPATIDIR
Ok yaydan çıkmıştır, Büyük Türk Devleti ve Şanlı Türk Ordusu tüm şer odaklarına hadlerini bildirmeye muktedirdir.
Şanlı Türk Ordusunun her adımı yeni bir kızıl elmayı işaret ettiği gibi, attığı her adım! barışın huzurun can ve mal güvenliğinin teminatıdır.
Sivil halka zarar gelmesin diye gösterdiği aşırı hassasiyet sonucu şehit olan Mehmetçiklerimiz, Peygamber efendimizin işaret ettiği güzel ahlakın en açık ispatı ve ifadesidir.
AZİZ TÜRK MİLLETİ!
Bu ahval ve şerâit içerisinde Türk İstiklal ve Cumhuriyetinin müdafaa ve muhafazası adına yegâne vazifemiz, her durumda ve koşulda iç çekişme ve ayrılık gafletine kapılmadan, bütün itikadı mezhebi ve siyasî farklılıkları bir kenara bırakarak amasız, fakatsız lâkinsiz birlik olmaktır.
Bizler Türk Milleti olarak birlik ve beraberlik içerisinde durdukça içimizdeki işbirlikçiler terörist seviciler ve devlet düşmanları açığa çıkacak, Devletimiz de onları yasaların müsaade ettiği en ağır cezalar ile cezalandıracaktır.
Büyük Türk devleti, girdiği ve berbat ettiği her coğrafyada batağa saplanan çırpındıkça bocalayan ABD gibi küresel güçlere bu coğrafyada kendisine rağmen plan yapılamayacağını gösterecek Askeri Güce, Siyasi kararlılığa ve geri adım attıracak kudrete sahiptir.
MUHTAÇ OLDUĞUMUZ KUDRET DAMARLARIMIZDA Kİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Bizler Türk Ocakları Kocaeli şube yöneticileri olarak birlik ve beraberliğimizi sekteye uğratacak ordumuzun moralini bozacak, şehitlerimizin kemiklerini sızlatacak her ifadenin her açıklamanın ve her eylemin karşısında olduğumuzu beyan eder özellikle sorumluluk makamların da ki herkesi sağduyuya ve Milli hassasiyete davet ederiz.
Varlığımız Türk varlığına armağan olsun, Ne Mutlu Türk’üm diyene.
Türk Ocakları Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Son Dakika, Kocaeli Haber, gazete, haber, gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız