Sağlık

ÖRNEK TOPLANTILARIN 55.’Sİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hastaların ve yakınlarının hastaneden aldıkları sağlık hizmetleriyle alakalı öneri görüşlerinin değerlendirildiği toplantı düzelendi.

30 Ocak 2018 Saat: 12:04
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.301 kez okunmuştur

Kocaeli, Derince haber, haber, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, toplantılarına devam ediyor
ÖRNEK TOPLANTILARIN 55.’Sİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hastaların ve yakınlarının hastaneden aldıkları sağlık hizmetleriyle alakalı öneri görüşlerinin değerlendirildiği “Öneri Görüş Toplantısı” gerçekleştirilmeye devam ediyor. Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık hizmeti alan hastaların yakınları ve refakatçileri ile gerçekleştirilen öneri görüş toplantılarının bu hafta 55.’ si Organ Nakil, Nefroloji, Dâhiliye ve Gastroenteroloji servisleri ile gerçekleştirildi. Toplantıya Hastane Başhekim Yardımcıları Uz. Dr. Aslı Gülfer Kartal, Uz. Dr. Ayşegül Taş, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Serap Akkaya Efe, servis sorumlu hemşireleri ve hasta refakatçileri katılım sağladılar.
Toplantıda servis hizmetlerinin kalitesi, yaşanan aksaklıklar, öneriler ve memnuniyet konularında fikir alışverişinde bulunuldu. Hastane Yönetimi toplantıya katılımlarından ötürü hasta yakınlarına teşekkürlerini iletti.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Son Dakika, Kocaeli Haber, gazete, haber, gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız