Bodrum Akyarlarda Plajlı Kiralık Villa

Güncel

Başkana yaşlılardan ziyaret

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Yapılan 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri sonrasında halkın verdiği destekle Kandıra Belediye Başkanı seçilen Adnan Turan, "hayırlı olsun" ziyaretleri kapsamında tebrikleri

20 Mayıs 2019 Saat: 14:14
Başkana yaşlılardan ziyaret
Başkana yaşlılardan ziyaret
ikonx akyarlar Haber içi resim manşet altı

Başkana yaşlılardan ziyaret

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Yapılan 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri sonrasında halkın verdiği destekle Kandıra Belediye Başkanı seçilen Adnan Turan, "hayırlı olsun" ziyaretleri kapsamında tebrikleri kabul etmeyi sürdürüyor. Başkan Adnan Turan’ın son ziyaretçileri, Kandıra ilçesinde ikamet eden yaşlı bireyler oldu. Farkı günlerde gerçekleşen ziyarette Başkan Adnan Turan hemşehrilerinin istek ve önerilerini dinledi.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın son misafirleri ilçede ikamet eden yaşlılardı. Başkan Turan’a, Hediyeli mahallesinden Mustafa Durmuş ,Araman mahallesinden Rıfat Sakarya, Hacılar mahallesinden Hüseyin Baydar , Çalköy Ahmatlı mahallesinden İsmail Ünal, Mehmet Meşe, Mehmet Turgut, Halil İbrahim Açık, Kemal Ünal konuk olarak Başkan Adnan Turan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Genelde yalnız yaşayan bireyler olduklarını ifade eden yaşlılar Başkan Adnan Turan’a, ‘’ Biz genelde yalnız yaşayan bireyleriz, Başkanımızı, daha önceleri de tanırız ailesini kendisini iyi biliriz. Selamsız geçmez hamdolsun, hatırnazdır. Her zaman bizi evimizde ziyaret ederek, halimi hatırlarımızı sorar. Bizler de bugün Başkanımızı ziyaret etmek istedik. Kandıra Belediye Başkanı seçildiği için çok mutlu olduklarını ifade eden yaşlılar, Allah, hayırlı ve uğurlu etsin. Allah, hiçbir zaman Başkanımızı ve devletimizi başımızdan eksik etmesin" diye konuştular.

Yaşlı, kimsesiz ve engelli vatandaşlara hak ettikleri yaşamsal imkânları ulaştırmanın asli görevleri arasında yer aldığına vurgu yapan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ilçede yaşayan farklı mahallelerden ziyarete gelen yaşlıların tek tek ellerini öperek, ‘ hâyır’ duasını almayı ihmal etmedi. Tecrübe ve bilgi birikimleriyle bizlerin önüne ışık tutan birer deniz feneri olduklarını vurgulayan Başkan Turan;’’ Büyüklerimiz için gereken ne ise yapmaya devam edeceğiz. Amacımız, kimsesiz insanlarımızın yanında olmak, onları koruyup sahip çıkmak, dertlerini, sıkıntılarını çözmek; aynı zamanda da devletimizin şefkatli yüzünü vatandaşlarımıza yansıtmaktır. Geçmiş ile günümüz arasında köprü kuran, engin tecrübelerinden sürekli faydalandığımız büyüklerimizin, hem başımızın tâcı, hem de yolumuza ışık tutan rehberlerimiz olduğunu biliyoruz. Büyüklerimin beni hiçbir zaman yalnız bırakmayışı da beni ayrıca memnun ediyor. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.” dedi.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla farklı projeler üreterek, kimsesiz, yaşlı ve engelli vatandaşlara yönelik çalışmasına hız veren Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Geleceğe ışık tutan büyüklerin ziyaretinden dolayı memnun olduğunu vurgulayarak, tüm büyüklerimin ellerinden öpüyor, her birine sağlıklı, huzurlu ve hayırlı bir ömür diliyorum. dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

kocaeli son dakika, kocaeli son dakika haberleri, son dakika kocaeli, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑