Güncel

"Bisiklet İle Osmangazi Köprü Geçişi"

“Avrupa Günü” Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen "Bisiklet İle Osmangazi Köprü Geçişi" Etkinliği Sayın Valimizin Katılımlarıyla Gerçekleştirildi.

6 Mayıs 2019 Saat: 10:07
Bisiklet İle Osmangazi Köprü Geçişi Etkinliği Sayın Valimizin Katılımlarıyla Gerçekleştirildi.
"Bisiklet İle Osmangazi Köprü Geçişi"

"Bisiklet İle Osmangazi Köprü Geçişi"

“Avrupa Günü” Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen "Bisiklet İle Osmangazi Köprü Geçişi" Etkinliği Sayın Valimizin Katılımlarıyla Gerçekleştirildi.

"Bisiklet İle Osmangazi Köprü Geçişi" Etkinliği Sayın Valimizin Katılımlarıyla Gerçekleştirildi.

“Avrupa Günü” etkinlikleri kapsamında Kocaeli Sanayi Odası Avrupa Birliği Bilgi Merkezi tarafından düzenlenen "Bisiklet ile Osmangazi Köprü Geçişi" etkinliği Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi girişinde başlatılan etkinliğe Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yanı sıra AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, Kocaeli Bisiklet Kulübü üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger’in konuşmalarının ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “Değerli katılımcılar, Avrupa Birliği Günü münasebetiyle Kocaeli Sanayi Odamızın organizasyonluğunda bir bisiklet turu gerçekleştiriliyor. Bu aynı zamanda sportif bir faaliyettir. Bu etkinliğe katılan bütün sporcularımıza teşekkür ediyorum. Bu günü daha anlamlı hale getiren, bu etkinlikte yer alan kadınlarımız ve çocuklarımız. Hep birlikte, ailece böyle bir etkinlikte yer almaktan büyük memnuniyet duymaktayım. Kocaeli Sanayi Odamıza ve ona destek veren bütün kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum.” diyen Sayın Valimiz, hayırlı ve güzel bir etkinlik olmasını diledi.

Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, protokol üyeleri ve katılımcılar bisiklet turu için güvenlik önlemleri alınan yaklaşık 20 kilometrelik şeritte pedal çevirerek Osmangazi Köprüsü'nden Yalova tarafına geçtiler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

kocaeli son dakika, kocaeli son dakika haberleri, son dakika kocaeli, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑