Spor

İzmit’te Tenis Ve Tango

Kentimizin spor dokusuna ciddi katkı sağlayan İzmit Tenis Kulübü Yahya Kaptan Şubesini ziyaret ederek, tenis antrenörleri Uğur Gökhan Uluç ve Oğuz Ergün’dan etkinlikler hakkında bildi aldık.

25 Ekim 2018 Saat: 14:51
İzmit’te Tenis Ve Tango, İzmit Tenis Kulübü Yahya Kaptan Şubesi, Tekerlekli Sandalye Milli Takım oyuncuları,
İzmit’te Tenis Ve Tango

İzmit’te Tenis Ve Tango

Kentimizin spor dokusuna ciddi katkı sağlayan İzmit Tenis Kulübü Yahya Kaptan Şubesini ziyaret ederek, tenis antrenörleri Uğur Gökhan Uluç ve Oğuz Ergün’dan etkinlikler hakkında bildi aldık.
Özellikle, tenis sporu ile Tango dansının aynı çatı altında yer alması oldukça dikkat çekiciydi. İzmit Tenis Kulübü Yahya Kaptan Şubesi eski Sporium diye bilinen, şimdi Life Express olarak faaliyete devam eden tesisin içindeki 2 kapalı kort ve sosyal tesis olarak İzmit ve Yahya Kaptan bölgesi halkına hizmet veriyor.

 
Tenis sporunun toplumda daha yaygın olarak yapılması adına çaba sarf eden antrenörler, Uğur Gökhan Uluç ve Oğuz Ergün, yaptıkları açıklamada; “İzmit Tenis Kulübü olarak milli takıma birçok oyuncu vermenin yanında yurtdışında burslu eğitim gören sporculara da sahip olmanın gururunu yaşamaktayız.
İzmit Tenis Kulübünde küçük yaştaki sporcularımızdan yetişkin gruplarımıza kadar deneyimli, tecrübeli antrenör kadromuzla modern tenis eğitimi vermekteyiz.
Hafta içi performans ve yetişkin gruplarımıza, hafta sonu ise yeni başlayan altyapı sporcularımıza eğitim vermekteyiz.


Sporcu velilerimiz çocuklarının antrenmanlarını seyrederken konforlu kafeteryamızda keyifli zaman geçirmektedirler.
Ayrıca Tekerlekli Sandalye Milli Takım oyuncularımız da kulübümüzde antrenman yapıp tenisin engel tanımadığını herkese göstermektedir.

 
Yetişkin gruplarımıza devam eden sporcularımıza seviyelerine göre eğlenceli turnuvalar düzenleyerek onları İzmit tenis camiasına kazandırmanın gururunu yaşamaktayız. Ayrıca haftanın belirli günleri Kafeteryamızda tango dersleri de verilmektedir.
Tenis ve dansın birleştiği gecelerimize herkesi bekliyoruz. Tenise başlamak isteyen herkesi kulübümüze bekliyoruz.” İfadelerini kullandılar.

  

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

kocaeli son dakika, kocaeli son dakika haberleri, son dakika kocaeli, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑