Ekonomi

Şimdi Moda Epilla

Epilasyon söz konusu olduğunda, birçok kişi, Tüylerden kurtulmak için çeşitli yollar denemektedir.

15 Kasım 2018 Saat: 08:04
Şimdi Moda Epilla, Sir ağda, Epilla sir ağda,
Şimdi Moda Epilla

Şimdi Moda Epilla.

Epilasyon söz konusu olduğunda, birçok kişi, Tüylerden kurtulmak için çeşitli yollar denemektedir. ılık ağdalar, Granül ağdalar, sir ağdalar, jilet , Güzellik salonları.. Yani herkes kendine göre bir çözüm üretmiş veya üretmiş olduğu çözümü zaman ve gelişen teknoloji sayesinde değiştirmiştir. Evinde ağda uygulamasını tercih edenler ,Modern ağda kitleri sayesinde , artık daha az ağrılı ve kullanımı kolay olduğu için, ev mahremiyetinde ,hijyenik olarak ağda uygulamasını kendi başlarına yapabilmektedirler. En çok tercih edilen ağda uygulaması hiç şüphesiz sir Ağda uygulamasıdır. Ağda uygulaması yapılacağı zaman ,cilt tipine uygun Roll-on (Kartuş) Ağda seçilmelidir. Hassas ciltler için pudralı ,cildi yumuşak bırakan zeytinyağlı ağda kartuşu modelleri bunlardan yalnızca birkaç tanesi.
En Doğru ürünü bulmak sizin için zor olabilir. Çünkü , Piyasada pek çok farklı model ve markalara ait sir ağda ürünleri bulunmaktadır. Sizin için bu konuda bir araştırma yaptık. Bayanlara , Hangi markaları biliyorsunuz, evde ağda uygulaması yapıyor musunuz , hangi markayı tercih ediyorsunuz sorularını yönelterek ,bir markaya ulaştık. Ulaşmış olduğumuz markanın , en çok tercih edilme sebebi, ürünlerin ,kaliteli olması ve ağda uygulaması sırasında neredeyse hiç acı hissi duyulmaması. Sizde Merak ettiniz Değil mi?
Müşterilerilerine ağda ile ilgili ürünler almaları için online olarak faaliyet göstermekle birlikte aynı zamanda Çeşitli AVM lerde kurmuş olduğu stantlar ile tanıtım yaparak satış yapmakta olan firma,2006 yılında faaliyetlerine başlayan firma, epilla markası ile hizmet vermektedir. https://www.epilla.com.tr erişim adresimizi ziyaret ederek ürün çeşitlerini görebilir, web sitesi üzerinden, kapıda ödeme veya k.kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. sir ağda setlerini, sir ağda kartuşlarını, sir ağda makinelerini, boncuk ağda, ağda bezi ve ağda yağı gibi ürünlere web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kısacası her bütçeye uygun ürün bulabilir, kendinize özel sir ağda seti de oluşturabilirsiniz. Şimdi Firmada ,Satış Müdürü olarak Görev yapan Ayça Hanım ile biraz sohbet edelim ve Ürünlere hep beraber bir göz atalım.
Sir ağda setleri;
Öncelikle Epilla, Müşterilerin hizmetine oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile çıkmakta. Kullanıcılara; mini sir ağda seti, ekonomik sir ağda seti, ikili ağda seti, süper sir ağda seti, aile seti ve avantaj seti gibi ürünlerin sunumunu yapmaktayız. Sir ağda setlerinin fiyatları da piyasaya göre oldukça uygun olması nedeniyle de oldukça tercih edilmektedir. Sir ağda setleri, 69 TL ile 325 TL arasında değişen fiyat seçenekleri ile satışa sunmaktadır. Hangi ürünler daha çok tercih ediliyor diye sorduğumuzda ,Sir ağda ürünleri içerisinde kullanıcıların en çok ,süper set ve avantaj set özellikli ağda setlerinin talep gördüğünü öğrendik.
Sir Ağda Kartuşları;
Müşterilerilerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sir ağda kartuşu satışı da yapmaktayız. Sir ağda kartuşları ,her cilt tipi için üretilmiş. pudralı, natürel, zeytinyağlı, ince başlıklı ağda kartuşu gibi. Bu nedenle web sayfamızda, sir ağda kartuş çeşitlerimizi alternatifi bol bir şekilde bulundurmaktayız. Ağda kartuşları %100 Naturel olması da harika. Ağda kartuşu ürünlerimizi müşterilerimizin hizmetine 8 TL ile 10 TL arasında değişen fiyat seçenekleri ile sunmaktayız.
Sir Ağda Makineleri;
Ağda makineleri de müşterilerimizin en çok rağbet gösterdiği ürünlerimiz arasında bulunuyor. Sir ağda makinelerimiz 59 TL ile 169 TL arasında değişen fiyat seçenekleri üzerinden satışa sunmaktayız. Süper sir ağda makinesi 5 yıl birebir değişim garantili. Diğer Ağda Makineleri de ,3 yıl değişim Garantili.
Ürünler Kaliteli mi?
Tüm ürünler gerekli kalite sertifikalarına sahiptir. Aynı zamanda Tükoder Tarafından, Tavsiye ediyoruz sertifikasına sahip. Ürünlerimizi kullanan ,satın alan müşterilerimizin sordukları sorulara karşı, hem whatsapp hattı üzerinden ,gerekse sosyal ağlar ve mail üzerinden hizmet vermekteyiz. Firmamız ağda ile ilgili her türlü ürün seçeneğini sunması ve ağda denince akıllara gelen ilk kurumun olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ürünlerimizi kullanan müşterilerimizin ağda uygulaması sırasında minimun ağrı ve sızı duymadan, vücutlarındaki tüylenmelerden kısa sürede kurtulmaları için , ürünlerimizi en iyi kalite ile üretiyoruz.
Ürünlerimizi genellikle bayan müşterilerimizin tercih ediyor. Fakat erkek müşterilerimizin de ürünlerimize oldukça ilgi gösterdiğini bilerek hizmet sağlamaktayız. Ürünlerimizin kaliteli olduğunu sadece vücuttaki tüylerden kurtulma imkanı sunmakla kalmıyor , ayrıca ağdalarımızı kullanan müşterilerimiz, tüylerinde azalma olduğunu ve daha geç çıktığını ,özellikle bu sebepden dolayı epilla firmasının ürünlerini tercih ediyorum demektedirler. Erkek ve bayan başta olmak üzere birçok müşteriye hizmet sağlamamız, ürünlerimizin ne kadar kalitelini olduğunu göstermektedir.
Ağda Bezlerimiz ve Masaj Yağlarımız
Müşterilerimize ağda bezleri ve masaj yağlarının satışını da yapmaktayız. 1 litre ağda temizleme ve masaj yağını 38 TL’den yarım litre ağda temizleme ve masaj yağını ise 20 TL’den müşterilerimize satışını yapmaktayız. 100 metre olan ağda bezimiz ise 43 TL’den alıcılarını bekliyor. Ağda Bezi ve Ağda Yağı En iyi kaliteye sahip malzemelerden üretilmiştir. Ağda Yağını Aynı zamanda, günün yorgunluğunu atmak isteyenler için harika , bir masaj yağıdır. Mükemmel kokusu ve kalitesi ile yorgunluğunuzu atacağınız gibi, ağda sonrası da cildinize canlılık ve parlaklık kazandırmış olursunuz. Fiyatlarımızın uygun olması, ürünlerimizin kaliteli olması nedeniyle müşterilerimiz bu ürünlerimizi de oldukça beğenmektedir. Ürünlerimiz ile ilgili olarak sorun yaşayan müşterilerimiz internet üzerinden ya da whatsapptan yaşadıkları sorunları tarafımıza bildirmeleri halinde gerekli desteği de müşterilerimize sağlamaktayız.
Ayça Hanım Son olarak, İnsanlar sizin ürünlerinizi, Markanızı Tercih etsin?
.Ürünlerimiz Kendi Üretim Tesisimizde Üretilmektedir.
.A Kalite Ürün Üretiyoruz. Kalite Konusunda Israrlıyız .
.Sir Ağdamız %100 Doğaldır ve Vücudun Tamamında Uygulanır.
. Satış sonrası kanıtlanmış güven var.Geri dönüş oranı % 90 üzerinde.
.Söylenmesi kolay ve Akılda kalıcı bir markayız.
.Rakiplerimize Göre çok fazla çeşit ve seçeneğimiz var.
.Fiyat Politikamız Var. Ürünlerimiz her yerde Aynı Fiyata Satılır.(Taksitli satış yapan AVM Hariç)
.Ağda Makinelerimiz Termostatlı ve Birebir değişim Garantilidir.
.Ürünlerimiz adımıza Tescilli ve Kendimize özel Formülle üretiyoruz.
.Özel Formül sayesinde Diğer Ürünlere göre Çok daha az acı hissi verir.
.Başka ürün veya firmaları taklit etmiyoruz.
.Pratik,hızlı,etkili,hijyenik acısız şekilde evinizde uygulama yapabilirsiniz.
.Sizde Epilla Ailesine Katılın ve İstenmeyen Tüylerinizden hızlıca Kurtulun.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

kocaeli son dakika, kocaeli son dakika haberleri, son dakika kocaeli, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑