Güncel

GEBKİM ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ CAMİİ TEMEL ATMA TÖRENİNE AKSOY KATILDI.

Gebkim Organize Sanayi Bölgesi Camii İnşaatının Temel Atma Töreni Sayın Valimizin Katılımıyla Gerçekleşti.

30 Kasım 2017 Saat: 12:21
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 148 kez okunmuştur

GEBKİM Organize Sanayi Bölgesi, Camii, Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy, Kocaeli Valisi Aksoy Camii Temel Atma Töreninde, Kocaeli haber, Kocaeli son dakika, http://kocaelisondakika.com ,
GEBKİM ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ CAMİİ TEMEL ATMA TÖRENİNE AKSOY KATILDI.

GEBKİM Organize Sanayi Bölgesi Camii Temel Atma Törenine Aksoy Katıldı

Gebkim Organize Sanayi Bölgesi Camii İnşaatının Temel Atma Töreni Sayın Valimizin Katılımıyla Gerçekleşti.
GEBKİM Organize Sanayi Bölgesi tarafından yapımı gerçekleştirilecek olan 1100 kişilik GEBKİM Organize Sanayi Bölgesi Camisinin Temel atma töreni, Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Törene; Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’un yanı sıra, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, İl Müftüsü Yusuf Doğan, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Dilovası İlçe Müftüsü Osman Barış, GEBKİM Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Vefa İbrahim Aracı, GEBKİM Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

GEBKİM Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Vefa İbrahim Aracı ve Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun konuşmalarının ardından Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy yaptığı konuşmalarında; “Bugün GEBKİM Organize Sanayi Bölgesi Camisinin temel atma töreninde birlikteyiz. Organize Sanayi Bölgelerimiz istihdamın en yoğun olduğu yerlerdir. Organize Sanayi Bölgemizin Camii inşaatını başlatmış olması büyük önem taşıyor. Bu kararı alan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Toplumumuzun ihtiyacı olan bu anlamdaki eksikliği de giderme noktasında önemli bir başlangıç olacaktır. Sadece dini ihtiyaçlar anlamında değil, sosyal ve kültürel anlamda da burada çalışanların ihtiyaçlarını giderme bakımından yapılması gereken çalışmalar var. Özellikle Organize Sanayi Bölgelerimizde çalışan kadınlarımızın çocuklarının gidebileceği anaokullarının yapılmasını önemsiyorum. Her organize sanayi bölgesinde bir anaokulunun yapılmasını bütün organize sanayi bölgesi yönetimlerinden istiyorum. Çünkü kadınlarımızın daha çok iş dünyasında yer alması ve iş gücüne katılması hepimizin ortak arzusudur. Çalışan kadının çocuğunu bırakabileceği bir yer yoksa çalışma hayatından kopuyor. Bu camimizin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diyen Sayın Valimiz, GEBKİM Organize Sanayi Bölgesi camisinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından Dilovası İlçe Müftüsü Osman Barış’ın okuduğu dualar eşliğinde Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy ve protokol üyeleri, GEBKİM Organize Sanayi Bölgesi Camisinin temelini hayırlı olsun dilekleri ile attılar.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Son Dakika, Kocaeli Haber, gazete, haber, gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız