Güncel

Gebze SEDAŞ iftarda buluştu

SEDAŞ, (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) ayrı bölgelerde yapılan ramazan iftar yemeği organizasyonları kapsamında, Gebze deki çalışanları ile Gebze Eskihisar da bir Otel’de buluştu.

20 Mayıs 2019 Saat: 18:16
Gebze SEDAŞ iftarda buluştu
Gebze SEDAŞ iftarda buluştu

Gebze SEDAŞ iftarda buluştu

SEDAŞ, (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) ayrı bölgelerde yapılan ramazan iftar yemeği organizasyonları kapsamında, Gebze deki çalışanları ile Gebze Eskihisar da bir Otel’de buluştu.

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz ve İnsan Kaynakları Direktörü Sinem Yorulmaz’ın iftar programı süresince çalışanlarla tek tek iletişim kurduğu organizasyon, samimi bir ortamda ve neşe içinde geçti. SEDAŞ İcra başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’ın ev sahipliğini yaptığı programa TES-İŞ Adapazarı Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu ile SEDAŞ grup müdürleri, departman müdürleri ve yaklaşık 300 çalışan katıldı. Katılımcılarla yakından ilgilenen Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz katılım sağlayan ve organizasyonda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederken, “Şirketimizin gerçekleştirdiği geleneksel iftar buluşmalarına katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum, hoş geldiniz. Elektrik dağıtımı meşakkatli bir iş. Ancak sizlerle başarılı çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Birbirimize güven ve verimlilik esası ile çalışacağız. Ramazan ayı, birlik ve beraberlik içinde iftar yapınca daha da anlam kazanıyor. Elektrik dağıtım faaliyetlerimizde iş güvenliğini çok önemsiyoruz. Sevdiklerinize her akşam sağlık ve esenlik içinde geri dönmelisiniz. Dikkat ve güvenlik içinde çalışmak her işten önce gelmeli. Hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti de çok önemli. SEDAŞ büyük bir camia. 4 İlde 1700 çalışanı ile ayrıca ailelerimiz ile büyük bir camiayı oluşturuyoruz. Enerjinin sürekliliği için, birlik ve beraberlik ruhu ile bölgemiz ve ülkemiz için güzel çalışmalar yapmaya, müşteri memnuniyeti yaratmaya devam edeceğiz. Sizlere güveniyoruz. Toplumda yardımlaşma ve dayanışmayı artıran, barış, sevgi ve bereket ayı olan Ramazan ayınızı, bu ayın sonunda hep birlikte kutlayacağımız Ramazan Bayramınızı da şimdiden tebrik ediyorum. Bu güzel akşamda, sizlerle iftar yemeği vesilesiyle aynı sofrayı paylaşmaktan, bu ailenin bir bireyi olmaktan dolayı, mutluluk ve onur duyuyorum.” dedi

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

kocaeli son dakika, kocaeli son dakika haberleri, son dakika kocaeli, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑