Yaşam

Kocaeli’de Çocuklar Bu Oyun Parkurunu Çok Seviyor.

Kocaeli’nin Başiskele bölgesinde Yahyakaptan’ın karşısında bulunan SYMBOL AVM’de yer alan Kids Active çocuk oyun parkurunu veya çocuk oyun parkını çocuklar çok seviyor.

11 Kasım 2018 Saat: 20:12
Kocaeli’de Çocuklar Bu Oyun Parkurunu Çok Seviyor, Kocaeli tırmanma duvarı, Kocaeli macera kalesi, Kocaeli macera kalesi parkuru, Kocaeli akülü araba parkuru, Kocaeli çocuk oyun parkuru, Kocaeli çocuk
Kocaeli’de Çocuklar Bu Oyun Parkurunu Çok Seviyor.

Kocaeli’de Çocuklar Bu Oyun Parkurunu Çok Seviyor.

Kocaeli’nin Başiskele bölgesinde Yahyakaptan’ın karşısında bulunan SYMBOL AVM’de yer alan Kids Active çocuk oyun parkurunu veya çocuk oyun parkını çocuklar çok seviyor.
ÇOCUKLAR ÇOK SEVİYOR
Dün bir Kafe’de arkadaşlarla sohbet esnasında yanımızda ki masada oturan ailenin çocuklarının anne ve babalarına “baba bizi Symbol’e götürür müsün dediler. Babaları ne var symbol’de diye sorduğunda çocuklar orada bulunan bir çocuk oyun parkurun da biri tırmanma duvarına çıkacağını, diğeri macera kalesi parkurunda parkuru geçeceğini, sonra da akülü araba kullanacaklarını sonra da başardıklarında 2 tane 2 tane çeşit çeşit hediyeler alacaklarını söylediler.” Bunun üzerine sorduk hangi firma bu firma diye ve aile çocuk oyun parkurunun kids active adlı firma olduğunu, bir türlü çocukları oradan kurtaramadıklarını söyledi.
 
ÖZGÜVEN KATMIŞLAR
Aile daha sonra sözlerine şu şekilde devam etti. “bizim çocuklarımız özgüvensizdi, fakat ilk oraya gittiğimiz de ne tırmanma duvarına, ne macera kalesine çıkmaya ikna edemedik. Oranın yetkilisi olan bayanın ve personelin az bir çaba sonucu çocukları ikna ederek çocuklarımızın hem tırmanma duvarına hem de macera kalesi parkuruna çıkmalarına ikna ettiler. O gün bu gündür her hafta 2-3 günde bir oraya gitmek istiyorlar. Hem çocuklarımız orada ki yetkili bayanı hem de personelini çok seviyorlar. Ama Allah için hepsi çocukların dilinden gerçekten anlıyorlar. Onlar sayesinde çocuklarımız özgüvenlerini kazandılar ve kazanmaya da devam ediyorlar. İşlerinde çok başarılılar takdir ediyoruz dediler.

TÜRKİYE’DEKİ TÜM AVM’LERE DUYURULUR
Kocaeli’nde ve Türkiye’mizin her yerinde her il ve ilçesinde böyle dışarıda övgü ile bahsedilen faydalı firmaların olmasını, çocukların dilinden anlayan işyeri sahiplerinin ve personellerinin olması çok güzel. Aile anlatırken mutluluklarını izah etmeye kelimeler fütursuz kalırdı. Her Avni’nin kulağına küpe olması dileği ile firmaya başarılar dileriz. Yakın bir zamanda firma yetkilileri ile röportaj yapacağız.
ADRES:
Tam konumunu da sizler için öğrendik. Kocaeli SYMBOL AVM’nin 1. Katında Teknosa’nın yanında olduğunu çocuk oyun parkurunun adının ise KİDS ACTİVE olduğunu söylediler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

kocaeli son dakika, kocaeli son dakika haberleri, son dakika kocaeli, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑