Güncel

Memur ve Emekliler Ekonomik Kriz’e Ezdirilmemelidir.

Saadet Partisi Kocaeli (SP) İl Başkanı Nurettin Çelik Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi ve Türkiye Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çekeri Şubede ziyaret etti.

26 Kasım 2018 Saat: 12:28
Memur ve Emekliler Ekonomik Kriz’e Ezdirilmemelidir, Saadet Partisi Kocaeli (SP) İl Başkanı Nurettin Çelik, Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı,
Memur ve Emekliler Ekonomik Kriz’e Ezdirilmemelidir.

Çelik; Memur ve Emekliler Ekonomik Kriz’e Ezdirilmemelidir.

Saadet Partisi Kocaeli (SP) İl Başkanı Nurettin Çelik Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi ve Türkiye Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çekeri Şubede ziyaret etti.

Çeker; İl Başkanı Çelik’e ve Heyetine Teşekkür Etti.

SP Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelikİl Başkan Yardımcısı Mehmet Tatlı ve Ali Paksoy ile birlikte Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi ve Türkiye Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çekeri Şubede ziyaret etti. Ziyarette Şube Başkan Yardımcısı Zekai Dumlupınar ve Eski Şube Başkan Yardımcısı Erol Kalemer de hazır bulundu. SP İl başkanı Çelik’in Türk Sağlık Sen’e gerçekleştirmiş olduğu ziyarette memur ve emeklilerin artan enflasyon karşısında yaşamış oldukları sorunlar ve geçim sıkıntıları ile kent ve ülke gündemi hakkında konular görüşüldü. Ziyarette her iki tarafta memnuniyetlerini dile getirdi. Başkan Çeker; İl Başkanı Çelik’e ve heyetine ziyaret için teşekkür etti.

Sendikanın Hak Arama Mücadelesini Destekliyoruz. 

Ziyarette hakkında konuşan SP İl başkanı Çelik; Türk Sağlık Sen üyelerinin hak ve hukukunun idarelere karşı korunması, haklarının geliştirilmesi için vermiş olduğu mücadeleyi yakinen takip etmekteyiz. Üyelerinin hakkını korumanın yanında kent halkının da sağlık kuruluşlarından sağlıklı ve kaliteli sağlık hizmeti alması için gerekli hassasiyeti gösterdiğini basından takip etmekteyiz. Diyen İl Başkanı Çelik; Sendikanın hak arama mücadelesini destekliyoruz.  Ülkemizi yöneten siyasi irade memur ve emeklileri ekonomik krize ezdirilmemelidir.Türkiye Kamu Sen’in EK ZAM talebini dikkate alarak kamu çalışanlarının taleplerini karşılamalıdır. Bundan sonraki süreç de daha fazla daha fazla sivil toplum kuruluşları ile ve Türk Sağlık Sen ile fikir alışverişinde bulunacağız. Sendikanın yapmış olduğu çalışmaları destekliyoruz  ve takip ediyoruz. Dedi.

SP Teşkilatlarının Emeğe Vermiş Oldukları Değeri Ortaya Koymaktadır.

Şube Başkanı Çeker; Ekonomik kriz nedeniyle artan enflasyon karşısında memur ve emeklilerimiz sıkıntılı ve zor bir süreç yaşamaktadır.  Memur ve Emeklilerimize EK ZAM verilmesi için Türkiye Kamu Sen olarak yapmış olduğumuz çalışmalara destek vermek için Sayın Sadet Partisi İl Başkanımızın ve heyetinin sendikamıza gerçekleştirmiş olduğu ziyaret emek adına önemlidir. Dedi. Çeker;  Bu ziyaret il Başkanımızın, SP teşkilatlarının emeğe vermiş oldukları değeri ortaya koymaktadır. Ziyareti önemsiyoruz. Desteklerinden ve ziyaret için heyetine başkanıma teşekkür ederim. Dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

kocaeli son dakika, kocaeli son dakika haberleri, son dakika kocaeli, Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑